Informatii despre proba de limba engleză pentru admiterea în clasa a 9-a la profilul bilingv                           Rezultatele elevilor CNLB la faza judeteana a Olimpiadelor scolare, 2021 - 2022                           Proiect special destinat elevilor, susținut de Asociația Părinților Elevilor de la CNLB(3,5% - Formular 230)                           Informatii cu privire la cererile de transfer intersemestrial al elevilor                           INFORMAȚII ÎNCEPUT DE AN ȘCOLAR 2021-2022                           Precizari ore de Religie                           

Componența claselor în anul școlar 2021 - 2022 la CNLB Sebeș

Clasa 9 E

Nr. crt.NUME ȘI PRENUMEUtilizator catalog
1  ASOLTANEI ELENA BIANCA  elena.asoltanei9e
2  AVRAM DACIAN FLORIN  dacian.avram9e
3  BERINDEI RAFAIL  rafail.berindei9e
4  BOABEŞ SARA ELENA  sara.boabes9e
5  BULBUCAN LARISA MARIA  larisa.bulbucan9e
6  CAPATA ANTONIA ELENA  antonia.capata9e
7  CAZAN ADRIAN-ALEXANDRU  adrian.cazan9e
8  CIBU ALEXANDRU ANDREI  alexandru.cibu9e
9  CÎNDROI MARIA  maria.cindroi9e
10  GHENESCU NATALIA-MARIA  natalia.ghenescu9e
11  GÎNJU CRUCIȚA DENISA  crucita.ginju9e
12  LUPUŢIU KARINA MARIA  karina.luputiu9e
13  MĂRGINEAN GIULIA IOANA  giulia.marginean9e
14  MISIOS GEORGIOS MATTHEOS  georgios.misios9e
15  NOVACEAN SEBASTIAN CONSTANTIN  sebastian.novacean9e
16  PLEŞA GHEORGHE-DAN  gheorghe.plesa9e
17  PUIA DENISA LAURA  denisa.puia9e
18  RAȚĂ MĂDĂLINA ELENA  madalina.rata9e
19  ROJNEAI PAVEL RAREȘ  pavel.rojneai9e
20  STĂNILĂ ANDA MARIA  anda.stanila9e
21  STĂNILĂ RUSALINA OLIMPIA  rusalina.stanila9e
22  ŞTEFAN MIHAELA CARINA  mihaela.stefan9e
23  TAMAȘ MARIA DENISA  maria.tamas9e
24  ȚENDEA CIPRIAN ALEXANDRU  ciprian.tendea9e
25  VLAD ADRIAN  adrian.vlad9e
26  VLAD ANA MARIA  ana.vlad9e

 

Orarul clasei 9E

 Luni Mari Miercuri Joi Vineri
8,00

Romana
Todor Cornelia
A23
Istorie
Damian Elena
A23
Fizica
Mihu Rodica
A23
Dirigentie
Stefan Ileana
A23
Latina
Dobromir Mihaela
A23
9,00

Educatie muzicala
Muntean Madalina
A23
Istorie
Damian Elena
A23
Romana
Todor Cornelia
A23
Engleza
Radiciu Anamaria
A23
Romana
Todor Cornelia
A23
10,00

Matematica
Todescu Irina
A23
TIC
Carcoana Dana
I01
Engleza
Radiciu Anamaria
A23
Fizica
Mihu Rodica
A23
Educatie societate
Diosan Alexandru
A23
11,00

Religie
Petru Valentin
A23
TIC
Carcoana Dana
I01
Matematica
Todescu Irina
A23
Chimie
Dascaloiu Corina
A23
Istorie
Damian Elena
A23
12,00

Educatie fizica
Oprita Ionut
S03
Romana
Todor Cornelia
A23
Educatie societate
Diosan Alexandru
A23
Germ;Germ;Germ;Germ;Fran;
ElDa;MuAd;MuAn;SuRo;ToCo;
A30;A29;A21;A23;C02;
Educatie vizuala
Zurman Camelia
A23
13,00

Geografie
Stef Vasile
A23
Geografie
Stef Vasile
A23
Biologie
Draghita Marcela
A23
Germ;Germ;Germ;Germ;Fran;
ElDa;MuAd;MuAn;SuRo;ToCo;
A30;A29;A21;A23;C02;
Engleza
Radiciu Anamaria
A23
14,00











MECTS  |   ISJ Alba  |   CCD Alba  |   Primăria Sebeș Design by MDM Soft 2012.

Site optimizat pentru Mozila Firefox, Google Chrome și Internet Explorer 9.