Informatii despre proba de limba engleză pentru admiterea în clasa a 9-a la profilul bilingv                           Rezultatele elevilor CNLB la faza judeteana a Olimpiadelor scolare, 2021 - 2022                           Proiect special destinat elevilor, susținut de Asociația Părinților Elevilor de la CNLB(3,5% - Formular 230)                           Informatii cu privire la cererile de transfer intersemestrial al elevilor                           INFORMAȚII ÎNCEPUT DE AN ȘCOLAR 2021-2022                           Precizari ore de Religie                           

Componența claselor în anul școlar 2021 - 2022 la CNLB Sebeș

Clasa 10 F

Nr. crt.NUME ȘI PRENUMEUtilizator catalog
1  BĂLŞAN DARIUS-IULIU  darius.balsan10f
2  BARJUCA DELIA ELENA  delia.barjuca10f
3  BEBEȘELEA EVELYN  evelyn.bebeselea10f
4  BLAGA REBECA IOANA  rebeca.blaga10f
5  BRAȘOVEANU MARIA PATRICIA  maria.brasoveanu10f
6  CAPĂTĂ ANDREEA-MARIA  andreea.capata10f
7  CIORANU DANIEL-NICOLAE  daniel.cioranu10f
8  CIUCĂ SONIA MARIA  sonia.ciuca10f
9  DANCIU BIANCA  bianca.danciu10f
10  FEKETE GEORGIANA  georgiana.fekete10f
11  FRÎNCU CLAUDIA NICOLETA  claudia.frincu10f
12  GROSU BIANCA  bianca.grosu10f
13  MARIŞ BRIANA ELENA  briana.maris10f
14  MOIAN DENISA MARIA  denisa.moian10f
15  NEAG ȘTEFAN  stefan.neag10f
16  NITREANU MIHAI  mihai.nitreanu10f
17  OLAR MARIA  maria.olar10f
18  PÂRV MELISSA ALEXIA  melissa.parv10f
19  PETRESCU DARIA ISABEL  daria.petrescu10f
20  POPA DARIUS DUMITRU  darius.popa10f
21  POPA ŞERBAN-NICOLAE  serban.popa10f
22  ȘANDOR LARISA  larisa.sandor10f
23  SCHIAU PAUL COSMIN  paul.schiau10f
24  STANCIU RUXANDRA VICTORIA  ruxandra.stanciu10f
25  STOICA ADINA ELENA  adina.stoica10f
26  SUCIU ANDREEA SORANA  andreea.suciu10f
27  TĂMAŞ CRISTIANA MARIA  cristiana.tamas10f
28  TITIANU ISABELA MARIA  isabela.titianu10f
29  TOTOIANU MARIA CORINA  maria.totoianu10f

 

Orarul clasei 10F

 Luni Mari Miercuri Joi Vineri
8,00

Engl;Engl;
DrLu;RaAn;
A13;C01;
Latina
Dobromir Mihaela
A13
Germana
Elekes Dana
A13
Istorie
Crisan Monica
A13
Fizica
Mihu Rodica
A13
9,00

Engl;Engl;
DrLu;RaAn;
A13;C01;
Engl;Engl;
DrLu;RaAn;
A13;A19;
Matematica
Todescu Irina
A13
Istorie
Crisan Monica
A13
Religie
Petru Valentin
A13
10,00

Chimie
Dascaloiu Corina
A13
Engl;Engl;
DrLu;RaAn;
A13;A19;
Psihologie
Oprita Ioana
A13
Romana
Candea Tereza
A13
Matematica
Todescu Irina
A13
11,00

Istorie
Crisan Monica
A13
Geografie
Stef Vasile
A13
Romana
Candea Tereza
A13
Geografie
Stef Vasile
A13
Engl;Engl;
DrLu;RaAn;
A13;C01;
12,00

EdMu;EdVi;
MuMa1;ZuCa;
A26;A13;
Biologie
Draghita Marcela
A13
Istoria MB/SUA
Dreghiciu Lucia
A13
Fizica
Mihu Rodica
A13
Germana
Elekes Dana
A13
13,00

Romana
Candea Tereza
A13
TIC
Carcoana Dana
I01
Educatie fizica
Crisan Ovidiu
S02
Psihologie
Oprita Ioana
A13
Romana
Candea Tereza
A13
14,00



Dirigentie
Dreghiciu Lucia
A13


Educatie anteprenor
Roman Maria
A13


MECTS  |   ISJ Alba  |   CCD Alba  |   Primăria Sebeș Design by MDM Soft 2012.

Site optimizat pentru Mozila Firefox, Google Chrome și Internet Explorer 9.