Informatii despre proba de limba engleză pentru admiterea în clasa a 9-a la profilul bilingv                           Rezultatele elevilor CNLB la faza judeteana a Olimpiadelor scolare, 2021 - 2022                           Proiect special destinat elevilor, susținut de Asociația Părinților Elevilor de la CNLB(3,5% - Formular 230)                           Informatii cu privire la cererile de transfer intersemestrial al elevilor                           INFORMAȚII ÎNCEPUT DE AN ȘCOLAR 2021-2022                           Precizari ore de Religie                           

Componența claselor în anul școlar 2021 - 2022 la CNLB Sebeș

Clasa 10 E

Nr. crt.NUME ȘI PRENUMEUtilizator catalog
1  ADAM NICOLETA MARIA  nicoleta.adam10e
2  BEBEȘELEA DUMITRU  dumitru.bebeselea10e
3  BOIESCU DIANA MARIA  diana.boiescu10e
4  BOTAŞ LIVIA-ANA  livia.botas10e
5  CETEAN ANDREEA FLORINA  andreea.cetean10e
6  CETEAN RALUCA-IOANA  raluca.cetean10e
7  CIARNĂU ANESIA  anesia.ciarnau10e
8  CIBU IOANA VERONICA  ioana.cibu10e
9  CIOROGARIU MARIA  maria.ciorogariu10e
10  COTÎRLEA ALEXANDRU DAN  alexandru.cotirlea10e
11  CRĂCIUN ALEXANDRA PAULA  alexandra.craciun10e
12  DAVID DORIN ANDREI  dorin.david10e
13  DRAGOSIN ANDREEA  andreea.dragosin10e
14  DRAGOSIN FLORINA  florina.dragosin10e
15  FĂRCAȘ ANA MARIA  ana.farcas10e
16  GROZA ALEXANDRU RAUL  alexandru.groza10e
17  GUSAN IOANA DARIA  ioana.gusan10e
18  IANCU IOANA DENISA  ioana.iancu10e
19  IRIMIE PETRU  petru.irimie10e
20  LAZĂR ANDREI  andrei.lazar10e
21  LUNCAN DOROTEEA  doroteea.luncan10e
22  LUPU BOGDAN ILIE  bogdan.lupu10e
23  MARGINEAN DENNIS  dennis.marginean10e
24  MOLDOVAN BIANCA MARIA  bianca.moldovan10e
25  PÎȚAN ALEXANDRU  alexandru.pitan10e
26  ROBU IOSIF DARIUS  iosif.robu10e
27  SĂLIȘTEAN ANDRA  andra.salistean10e
28  SÂNTIOANĂ ALEXIA  alexia.santioana10e
29  SIMILIE GABRIELA  gabriela.similie10e
30  ŞUFANĂ DARIA MARIA  daria.sufana10e
31  TONEA ALEXANDRA ELENA  alexandra.tonea10e
32  TURCU ANDREEA CLAUDIA  andreea.turcu10e
33  VĂSÎLCAN DARIUS GHEORGHE  darius.vasilcan10e

 

Orarul clasei 10E

 Luni Mari Miercuri Joi Vineri
8,00

Romana
Grosu Monica
A26
Fizica
Mihu Rodica
A26
Istorie
Dumitras Dan
A26
Fizica
Mihu Rodica
A26
Psihologie
Oprita Ioana
A26
9,00

Matematica
Todescu Irina
A26
Romana
Grosu Monica
A26
Engleza
Radiciu Anamaria
A26
Romana
Grosu Monica
A26
Geografie
Stef Vasile
A26
10,00

Geografie
Stef Vasile
A26
Educatie fizica
Crisan Ovidiu
S02
Romana
Grosu Monica
A26
Engleza
Radiciu Anamaria
A26
Istorie
Dumitras Dan
A26
11,00

Latina
Dobromir Mihaela
A26
Germ;Germ;Germ;Germ;Fran;
ElDa;MuAd;MuAn;SuRo;ToCo;
A26;A15;A11;A22;C02;
Biologie
Draghita Marcela
A26
Germ;Germ;Germ;Germ;Fran;
ElDa;MuAd;MuAn;SuRo;ToCo;
A26;A15;A11;A22;C02;
Matematica
Todescu Irina
A26
12,00

EdMu;EdVi;
MuMa1;ZuCa;
A26;A13;
TIC
Carcoana Dana
I01
Psihologie
Oprita Ioana
A26
Istorie
Dumitras Dan
A26
Chimie
Dascaloiu Corina
A26
13,00

Engleza
Radiciu Anamaria
A26
Istorie
Dumitras Dan
A26
Religie
Petru Valentin
A26
Educatie anteprenor
Roman Maria
A26


14,00







Dirigentie
Mucsi Andreea
A26


MECTS  |   ISJ Alba  |   CCD Alba  |   Primăria Sebeș Design by MDM Soft 2012.

Site optimizat pentru Mozila Firefox, Google Chrome și Internet Explorer 9.