INFORMAȚII ÎNCEPUT DE AN ȘCOLAR 2021-2022                           Anunț! Festivitatea de deschidere a noului an școlar 2021 - 2022, va avea loc în 13.09.2021, ora 9,00                           Anunt concurs angajare pe perioada nedeterminata, pentru postul de bucatar                            ATENTIE! Au fost afisate informatii noi in legatura cu cererile de transfer la CNLB.                           Atentie! Informatii noi despre inscrierea la clasa a IX-a puteti consulta aici.                           Atenție! Program de eliberare a diplomelor de Bacalaureat: luni, 12.07.2021 - 8,30-12A, 9,30-12B, 10,30-12C, 11,30-12D; marți, 13.07.2021 - 8,30-12E, 9,30-12F, 10,30-12G                           Informații despre noul proiect Erasmus+, adresate elevilor de clasa a X-a si a XI-a, profil matematică-informatică                           Platforma națională de informare cu privire la vaccinul anti-COVID19                           Anunț angajare muncitor calificat                           Precizări referitoare la proba scrisă din cadrul concursului pentru postul de administrator de patrimoniu                           Anunt angajare administrator patrimoniu                           Anunt angajare ingrijitor curatenie                           Anunt concurs angajare ingrijitor curatenie la CNLB. Pentru informatii, click aici.                           INFORMAȚII NOI ÎNCEPUT DE AN ȘCOLAR 2020-2021. Click aici.                           Precizari ore de Religie                           

Componența claselor în anul școlar 2021 - 2022 la CNLB Sebeș

Clasa 10 D

Nr. crt.NUME ȘI PRENUMEUtilizator catalog
1  BARNA IULIA  iulia.barna10d
2  BLAGA VLAD DANIEL  vlad.blaga10d
3  BOABEȘ RANIA ALINA MARIA  rania.boabes10d
4  BRUMBEA BRÂNDUȘA STELIANA  brandusa.brumbea10d
5  BUMBU DENISA SILVIA  denisa.bumbu10d
6  CĂTANĂ BOGDAN RAREȘ  bogdan.catana10d
7  CĂTANĂ PAUL ELIAS  paul.catana10d
8  CHICEA TUDOR CĂTĂLIN  tudor.chicea10d
9  CIOICA-CĂBULEA GEORGE  george.cioica10d
10  DUVLEA ALINA ANA  alina.duvlea10d
11  FLOCA ADRIAN IOAN  adrian.floca10d
12  GAGEA VLAD CIPRIAN  vlad.gagea10d
13  GHENESCU SILVANA MARIA  silvana.ghenescu10d
14  GODICI AMALIA  amalia.godici10d
15  GOGESCH LUCA  luca.gogesch10d
16  JINAR DIANA MARIA  diana.jinar10d
17  MOGA DAVID  david.moga10d
18  MUNTEAN RUBEN ANDREI  ruben.muntean10d
19  NICA MARIUS VASILE  marius.nica10d
20  PACA GEORGIANA MARIA  georgiana.paca10d
21  PETRU DAVID  david.petru10d
22  SĂLIȘTEAN ANDREEA  andreea.salistean10d
23  SITĂ ELIAS  elias.sita10d
24  SORA MIHAI  mihai.sora10d
25  ȘTEFAN LUCIA ȘTEFANIA  lucia.stefan10d
26  STREULEA NICOLAE  nicolae.streulea10d
27  ȚÂMPEA ANDREI DORIN  andrei.tampea10d
28  TĂRÂȚĂ DAN  dan.tarata10d
29  ȚINTEA DENIS ȘTEFAN  denis.tintea10d
30  TOMUȘ-MARA ALESSIA  alessia.tomus10d
31  TRIF BIANCA NICOL  bianca.trif10d

 

Orarul clasei 10D

 Luni Mari Miercuri Joi Vineri
8,00

Romana
Sterca Cristina
A28
Engleza
Barbu Ioana
A28
Biologie
Draghita Marcela
A28
Biologie
Draghita Marcela
A28
Germ;Germ;
MuAn;SuRo;
A28;N04;
9,00

Fizica
Decean Gabriel
A28
Matematica
Todescu Irina
A28
Fizica
Decean Gabriel
A28
Fizica
Decean Gabriel
A28
Germ;Germ;
MuAn;SuRo;
A28;N04;
10,00

Educatie fizica
Crisan Ovidiu
S02
Romana
Sterca Cristina
A28
Romana
Sterca Cristina
A28
Matematica
Todescu Irina
A28
TIC
Suciu Gheorghe
I02
11,00

Chimie
Boca Maria
A28
Psihologie
Oprita Ioana
A28
EdMu;EdVi;
MuMa1;ZuCa;
A15;A28;
Istorie
Dumitras Dan
A28
Informatica
Suciu Gheorghe
I02
12,00

Religie
Fantana Ana
A28
Germ;Germ;
MuAn;SuRo;
A28;N04;
Educatie fizica
Crisan Ovidiu
S01
Educatie anteprenor
Roman Maria
A28
Matematica
Todescu Irina
A28
13,00

Matematica
Todescu Irina
A28
Germ;Germ;
MuAn;SuRo;
A28;N04;
Engleza
Barbu Ioana
A28
Chimie
Boca Maria
A28
Geografie
Stef Vasile
A28
14,00







Dirigentie
Suciu Roxana
A28


MECTS  |   ISJ Alba  |   CCD Alba  |   Primăria Sebeș Design by MDM Soft 2012.

Site optimizat pentru Mozila Firefox, Google Chrome și Internet Explorer 9.