Informatii despre proba de limba engleză pentru admiterea în clasa a 9-a la profilul bilingv                           Rezultatele elevilor CNLB la faza judeteana a Olimpiadelor scolare, 2021 - 2022                           Proiect special destinat elevilor, susținut de Asociația Părinților Elevilor de la CNLB(3,5% - Formular 230)                           Informatii cu privire la cererile de transfer intersemestrial al elevilor                           INFORMAȚII ÎNCEPUT DE AN ȘCOLAR 2021-2022                           Precizari ore de Religie                           

Componența claselor în anul școlar 2021 - 2022 la CNLB Sebeș

Clasa 11 E

Nr. crt.NUME ȘI PRENUMEUtilizator catalog
1  ACATRINEI MARIA CRISTINA  maria.acatrinei11e
2  AXENTEA ANA  ana.axentea11e
3  BĂDILĂ DUMITRU CRISTIAN  dumitru.badila11e
4  BARBU CLAUDIA ELENA  claudia.barbu11e
5  BEBEȘELEA ANCUȚA  ancuta.bebeselea11e
6  BERGHEAN PAUL ȘERBAN  paul.berghean11e
7  BERINDEI MIHAIL  mihail.berindei11e
8  BOTĂNEL TIMEEA LIGIA  timeea.botanel11e
9  BOTIZAN THOMAS  thomas.botizan11e
10  CERBU ANDREI  andrei.cerbu11e
11  CETINĂ IOANA PATRICIA  ioana.cetina11e
12  CIARNĂU JASMIN BEATRIZ  jasmin.ciarnau11e
13  CIBU ALISA LAVINIA  alisa.cibu11e
14  COTRUȘ GEORGIANA DORIANA  georgiana.cotrus11e
15  DRĂGOIU IOAN ALEXANDRU  ioan.dragoiu11e
16  GODICI ALEXANDRA IULIA  alexandra.godici11e
17  IACOB CĂTĂLINA IULIA  catalina.iacob11e
18  ILAȘCĂ FINEAS SAMUEL  fineas.ilasca11e
19  ILAȘCĂ RUBEN JAVIER  ruben.ilasca11e
20  JELEA NADINA CARMEN  nadina.jelea11e
21  LUNGU ANDREI  andrei.lungu11e
22  MUNTEAN GEORGE IULIAN  george.muntean11e
23  OLTEAN IULIA MARIA  iulia.oltean11e
24  PAȘTIU GEORGIANA MARIA  georgiana.pastiu11e
25  ȘANDRU BIANCA MARIA  bianca.sandru11e
26  SÎRBU DOLORES BEATRICE  dolores.sirbu11e
27  SORA DARIUS-IOAN  darius.sora11e
28  SORA DELIA MARIA  delia.sora11e
29  STANCU LIDIA  lidia.stancu11e
30  ȘTEFĂNUȚ MARIA GRAȚIANA  maria.stefanut11e
31  TEACOE IOAN  ioan.teacoe11e

 

Orarul clasei 11E

 Luni Mari Miercuri Joi Vineri
8,00

Romana
But Georgeta
A17
Istorie
Crisan Monica
A17
Romana
But Georgeta
A17
Educatie fizica
Oprita Ionut
S02
Sociologie
Stefan Ileana
A17
9,00

Geografie
Stef Vasile
A17
Istorie
Crisan Monica
A17
Economie
Oprita Ioana
A17
Germ;Germ;Germ;Germ;Fran;
DaEl;ElDa;MuAd;MuAn;ToCo;
A18;A27;A12;A17;C02;
Engleza
Corfita George Andrei
A17
10,00

Istorie
Crisan Monica
A17
Economie
Oprita Ioana
A17
Matematica
Todescu Irina
A17
Istorie
Crisan Monica
A17
Germ;Germ;Germ;Germ;Fran;
DaEl;ElDa;MuAd;MuAn;ToCo;
A18;A27;A12;A17;C02;
11,00

Matematica
Todescu Irina
A17
Educatie artistica
Muntean Madalina
A17
Engleza
Corfita George Andrei
A17
Romana
But Georgeta
A17
Geografie
Stef Vasile
A17
12,00

Religie
Petru Valentin
A17
Romana
But Georgeta
A17
Sociologie
Stefan Ileana
A17
Romana
But Georgeta
A17
TIC
Heutschi Cornelia
I03
13,00



Educatie fizica
Oprita Ionut
S02
Dirigentie
Corfita George Andrei
A17
Educatie artistica
Muntean Madalina
A17
TIC
Heutschi Cornelia
I03
14,00











MECTS  |   ISJ Alba  |   CCD Alba  |   Primăria Sebeș Design by MDM Soft 2012.

Site optimizat pentru Mozila Firefox, Google Chrome și Internet Explorer 9.