Informatii despre proba de limba engleză pentru admiterea în clasa a 9-a la profilul bilingv                           Rezultatele elevilor CNLB la faza judeteana a Olimpiadelor scolare, 2021 - 2022                           Proiect special destinat elevilor, susținut de Asociația Părinților Elevilor de la CNLB(3,5% - Formular 230)                           Informatii cu privire la cererile de transfer intersemestrial al elevilor                           INFORMAȚII ÎNCEPUT DE AN ȘCOLAR 2021-2022                           Precizari ore de Religie                           

Componența claselor în anul școlar 2021 - 2022 la CNLB Sebeș

Clasa 11 D

Nr. crt.NUME ȘI PRENUMEUtilizator catalog
1  ALBU ALEXANDRA ELENA  alexandra.albu11d
2  ALBU IOAN RADU  ioan.albu11d
3  ALISIE ANDREEA MARCELA  andreea.alisie11d
4  ANGHEL SONIA IOANA  sonia.anghel11d
5  BEC SEBASTIAN DANIEL  sebastian.bec11d
6  BOCA SAMUEL  samuel.boca11d
7  BORDEAN CĂTĂLIN DUMITRU  catalin.bordean11d
8  BRATU ANTONIA MARIA  antonia.bratu11d
9  CERNAT MIRELA ȘTEFANIA  mirela.cernat11d
10  CIUCA ARIANA GEORGIANA  ariana.ciuca11d
11  CRĂCIUNESCU LUANA  luana.craciunescu11d
12  DAMIAN DENISA MARIA  denisa.damian11d
13  DEJESCU ADELIN  adelin.dejescu11d
14  GHIORGHIOIU DANA NICOLETA  dana.ghiorghioiu11d
15  IANCU GEORGIANA LAURA  georgiana.iancu11d
16  IRIMIE MIHAI  mihai.irimie11d
17  LUPUȚIU EMANUEL MIRCEA  emanuel.luputiu11d
18  MĂRAR ANDREEA DENISA  andreea.marar11d
19  MATEIU MĂDĂLINA MIHAELA  madalina.mateiu11d
20  MICLEA ANA  ana.miclea11d
21  MIHĂILĂ MIHNEA ȘTEFAN  mihnea.mihaila11d
22  OANEȘ NORIS ANDREI  noris.oanes11d
23  POLGAR ANAMARIA  anamaria.polgar11d
24  PRECUPESCU ILEANA  ileana.precupescu11d
25  RĂDULESCU HORAȚIU  horatiu.radulescu11d
26  ROȘCA TURCU DAVID NICOLAE  david.rosca11d
27  STANIȘ TUDOR MARIO  tudor.stanis11d
28  ȘTEF TEODORA  teodora.stef11d
29  ȘTEFANI VLAD  vlad.stefani11d
30  TOADER ANDREEA DENISA  andreea.toader11d

 

Orarul clasei 11D

 Luni Mari Miercuri Joi Vineri
8,00

Economie
Oprita Ioana
A24
Fizica
Barsan Ioan
A24
Matematica
Todescu Irina
A24
Romana
Sterca Cristina
A24
Istorie
Dumitras Dan
A24
9,00

Biologie
Stefan Diana
A24
Geografie
Stef Vasile
A24
Germ;Germ;
ElDa;MuAn;
A24;N04;
Matematica
Todescu Irina
A24
Matematica
Todescu Irina
A24
10,00

Educatie fizica
Oprita Ionut
S01
Biologie
Stefan Diana
A24
Germ;Germ;
ElDa;MuAn;
A24;A21;
Fizica
Barsan Ioan
A24
Chimie
Dascaloiu Corina
A24
11,00

Fizica
Barsan Ioan
A24
Matematica
Todescu Irina
A24
Romana
Sterca Cristina
A24
Biologie
Stefan Diana
A24
Romana
Sterca Cristina
A24
12,00

Germ;Germ;
ElDa;MuAn;
A24;N04;
TIC
Suciu Gheorghe
I02
Religie
Petru Valentin
A24
Chimie
Dascaloiu Corina
A24
Engleza
Radiciu Anamaria
A24
13,00

Germ;Germ;
ElDa;MuAn;
A24;N04;
TIC
Suciu Gheorghe
I02
Dirigentie
Suciu Gheorghe
A24
Engleza
Radiciu Anamaria
A24


14,00











MECTS  |   ISJ Alba  |   CCD Alba  |   Primăria Sebeș Design by MDM Soft 2012.

Site optimizat pentru Mozila Firefox, Google Chrome și Internet Explorer 9.