Informatii despre proba de limba engleză pentru admiterea în clasa a 9-a la profilul bilingv                           Rezultatele elevilor CNLB la faza judeteana a Olimpiadelor scolare, 2021 - 2022                           Proiect special destinat elevilor, susținut de Asociația Părinților Elevilor de la CNLB(3,5% - Formular 230)                           Informatii cu privire la cererile de transfer intersemestrial al elevilor                           INFORMAȚII ÎNCEPUT DE AN ȘCOLAR 2021-2022                           Precizari ore de Religie                           

Componența claselor în anul școlar 2021 - 2022 la CNLB Sebeș

Clasa 11 C

Nr. crt.NUME ȘI PRENUMEUtilizator catalog
1  ACHIMESCU ANDREEA  andreea.achimescu11c
2  AVRAM IULIANA  iuliana.avram11c
3  BĂDILĂ MIHAI ALEXANDRU  mihai.badila11c
4  BĂDILĂ TABITA DANIELA  tabita.badila11c
5  BIȘBOACĂ BIANCA MIHAELA  bianca.bisboaca11c
6  CRĂCIUN RALUCA MARIA  raluca.craciun11c
7  DAN ALINA SONIA  alina.dan11c
8  DĂNULEȚIU ANTONIA NATALIA  antonia.danuletiu11c
9  DAVID ADRIANA MARIA  adriana.david11c
10  FULEA MIHAI CRISTIAN  mihai.fulea11c
11  GALAȚĂ ȘERBAN MARIAN  serban.galata11c
12  GHIBU ANDREEA IOANA  andreea.ghibu11c
13  GHIBU-PAȘTIU BEATRIZ  beatriz.ghibu11c
14  HĂPRIANU GHEORGHE  gheorghe.haprianu11c
15  MAIER IULIA GEORGIANA  iulia.maier11c
16  MARINESCU ALEXANDRU DORIN  alexandru.marinescu11c
17  MOGA ARIS IOANA  aris.moga11c
18  MOLDOVAN ROBERT CRISTIAN  robert.moldovan11c
19  ONIȚA LUIZA CLARA  luiza.onita11c
20  OPINCARIU IULIA MARIA  iulia.opincariu11c
21  POP MARIA RUXANDRA  maria.pop11c
22  RONCEA MATEI  matei.roncea11c
23  ȘANDRU MĂLINA IULIA  malina.sandru11c
24  SARAHOIU ELENA MARIA  elena.sarahoiu11c
25  SAVU ELISABETH  elisabeth.savu11c
26  SPIRIDON MARIA ALEXANDRA  maria.spiridon11c
27  STRĂJAN CĂTĂLINA MIHAELA  catalina.strajan11c
28  SUCIU EDUARD ROBERT  eduard.suciu11c
29  SUCIU VLAD CONSTANTIN  vlad.suciu11c
30  TĂTARU CARLA GEORGIANA  carla.tataru11c
31  VASINC DANIEL  daniel.vasinc11c

 

Orarul clasei 11C

 Luni Mari Miercuri Joi Vineri
8,00

TIC
Suciu Gheorghe
I02
Biologie
Stefan Diana
A12
Matematica
Hodor Maria
A12
Engleza
Draghita Anca
A12
Biologie
Stefan Diana
A12
9,00

TIC
Suciu Gheorghe
I02
Religie
Fantana Ana
A12
Istorie
Dumitras Dan
A12
Germ;Germ;Germ;Germ;Fran;
DaEl;ElDa;MuAd;MuAn;ToCo;
A18;A27;A12;A17;C02;
Chimie
Popa Dina
A12
10,00

Romana
Candea Tereza
A12
Matematica
Hodor Maria
A12
Chimie
Popa Dina
A12
Educatie fizica
Oprita Ionut
S01
Germ;Germ;Germ;Germ;Fran;
DaEl;ElDa;MuAd;MuAn;ToCo;
A18;A27;A12;A17;C02;
11,00

Matematica
Hodor Maria
A12
Matematica
Hodor Maria
A12
Educatie fizica
Oprita Ionut
S02
Romana
Candea Tereza
A12
Romana
Candea Tereza
A12
12,00

Fizica
Decean Gabriel
A12
Engleza
Draghita Anca
A12
Fizica
Decean Gabriel
A12
Economie
Oprita Ioana
A12
Romana
Candea Tereza
A12
13,00

Biologie
Stefan Diana
A12
Geografie
Gherghel Sorina Cristina
A12
Fizica
Decean Gabriel
A12




14,00

Dirigentie
Stefan Diana
A12








MECTS  |   ISJ Alba  |   CCD Alba  |   Primăria Sebeș Design by MDM Soft 2012.

Site optimizat pentru Mozila Firefox, Google Chrome și Internet Explorer 9.