Informatii despre proba de limba engleză pentru admiterea în clasa a 9-a la profilul bilingv                           Rezultatele elevilor CNLB la faza judeteana a Olimpiadelor scolare, 2021 - 2022                           Proiect special destinat elevilor, susținut de Asociația Părinților Elevilor de la CNLB(3,5% - Formular 230)                           Informatii cu privire la cererile de transfer intersemestrial al elevilor                           INFORMAȚII ÎNCEPUT DE AN ȘCOLAR 2021-2022                           Precizari ore de Religie                           

Componența claselor în anul școlar 2021 - 2022 la CNLB Sebeș

Clasa 7 B

Nr. crt.NUME ȘI PRENUMEUtilizator catalog
1  BERGHEAN SARA IULIA  sara.berghean7b
2  BOCA LUCA IOAN SILVIU  luca.boca7b
3  BOGAR VICTOR  victor.bogar7b
4  BOIESCU RADU PETRU  radu.boiescu7b
5  BURTĂ IOANA CRISTINA  ioana.burta7b
6  CÂNDROIU ANA-MARIA  ana.candroiu7b
7  CIBU ADRIELA  adriela.cibu7b
8  CÎNDESCU RAREȘ  rares.cindescu7b
9  CÎNDROIU LUCA NICOLAE  luca.cindroiu7b
10  CIOCA CRISTIANA  cristiana.cioca7b
11  DOBRA VICTOR IOAN  victor.dobra7b
12  DOGAR SONIA MARIA  sonia.dogar7b
13  FĂRCAȘIU LUCA - ANDREI  luca.farcasiu7b
14  FILIMON ALEXANDRU  alexandru.filimon7b
15  FILIMON DELIA MARIA  delia.filimon7b
16  FULEA MARIA  maria.fulea7b
17  HUDREA RAUL ȘTEFAN  raul.hudrea7b
18  HURBEAN ANA MELISSA  ana.hurbean7b
19  MARIN GEORGE  george.marin7b
20  MERCUREAN DANIEL NICOLAE  daniel.mercurean7b
21  MOLDOVAN FLAVIA MARIA  flavia.moldovan7b
22  PÂRVU DARIA CLEOPATRA  daria.parvu7b
23  PLEȘA IOANA  ioana.plesa7b
24  POPA DAVID  david.popa7b
25  POPESCU MARA MARIA  mara.popescu7b
26  POPESCU SOPHIA LEAH  sophia.popescu7b
27  STERCA MUNTIU RAREȘ  rares.sterca7b
28  TODEA SERGIU GEORGE  sergiu.todea7b
29  TRIFU ROBERT ȘTEFAN  robert.trifu7b
30  ZDRENGHEA VASILIANA RALUCA  vasiliana.zdrenghea7b
31  ZEMORA MIHNEA GABRIEL  mihnea.zemora7b
32  ZOICAȘ TUDOR LUCIAN  tudor.zoicas7b

 

Orarul clasei 7B

 Luni Mari Miercuri Joi Vineri
8,00

Geografie
Bulbucan Mioara
A04
Romana
Vesa Nadia
A04
Engleza
Mihetiu Mihaela
A04
Romana
Vesa Nadia
A04
Chimie
Popa Dina
A04
9,00

Informatica
Dragus Daniela
I03
Biologie
Stefan Diana
A04
Matematica
Lorintz Liliana
A04
Chimie
Popa Dina
A04
Educatie plastica
Zurman Camelia
A04
10,00

Matematica
Lorintz Liliana
A04
Germana
Mucenicu Adina
A04
Romana
Vesa Nadia
A04
Matematica
Lorintz Liliana
A04
Matematica
Lorintz Liliana
A04
11,00

Germana
Mucenicu Adina
A04
Matematica
Lorintz Liliana
A04
Istorie
Damian Elena
A04
Religie
Fantana Ana
A04
Romana
Vesa Nadia
A04
12,00

Biologie
Stefan Diana
A04
Fizica
Mihu Rodica
A04
Fizica
Mihu Rodica
A04
Educatie fizica
Candrea Cristina
S01
Educatie cet dem
Fantana Ana
A04
13,00

Engleza
Mihetiu Mihaela
A04
Latina
Dobromir Mihaela
A04
Educatie tehnologica
Heutschi Cornelia
A04
Dirigentie
Vesa Nadia
A04
Educatie fizica
Candrea Cristina
S01
14,00







Educatie muzicala
Muntean Madalina
A04


MECTS  |   ISJ Alba  |   CCD Alba  |   Primăria Sebeș Design by MDM Soft 2012.

Site optimizat pentru Mozila Firefox, Google Chrome și Internet Explorer 9.