Informatii despre proba de limba engleză pentru admiterea în clasa a 9-a la profilul bilingv                           Rezultatele elevilor CNLB la faza judeteana a Olimpiadelor scolare, 2021 - 2022                           Proiect special destinat elevilor, susținut de Asociația Părinților Elevilor de la CNLB(3,5% - Formular 230)                           Informatii cu privire la cererile de transfer intersemestrial al elevilor                           INFORMAȚII ÎNCEPUT DE AN ȘCOLAR 2021-2022                           Precizari ore de Religie                           

Componența claselor în anul școlar 2021 - 2022 la CNLB Sebeș

Clasa 8 B

Nr. crt.NUME ȘI PRENUMEUtilizator catalog
1  BÂJA ANTONIA MONICA  antonia.baja8b
2  BARB MARIUS  marius.barb8b
3  BENA NORIS  noris.bena8b
4  BOGDAN LAUR  laur.bogdan8b
5  CĂTA VICTOR  victor.cata8b
6  CIȘMAȘ ALEXIA  alexia.cismas8b
7  CRISTEA CLAUDIA  claudia.cristea8b
8  DAHINTEN–PAVEL CHRISTEL  christel.dahinten8b
9  DAMIAN MARIA OLGUȚA  maria.damian8b
10  DAMIAN TANIA  tania.damian8b
11  DAVID ISABELA MARIA  isabela.david8b
12  DRAȘOVEAN–BICA ANDREEA  andreea.drasovean8b
13  FILIP DALIA MARIA  dalia.filip8b
14  FLOREA ANTONIA MARIA  antonia.florea8b
15  GHIBU ANDA SORINA  anda.ghibu8b
16  GROSU BOGDAN DAVID  bogdan.grosu8b
17  GROZA ALEXANDRA ELENA  alexandra.groza8b
18  HĂPRIANU ANDRA IOANA  andra.haprianu8b
19  MARA CRISTINA MARIA  cristina.mara8b
20  MORARIU EDUARD DAVID  eduard.morariu8b
21  MUCENICU MAXIM MIHAI  maxim.mucenicu8b
22  OROS TEODORA  teodora.oros8b
23  PĂTRUȚ IOANA  ioana.patrut8b
24  PETRA ROBERT MARCO  robert.petra8b
25  POPA NORIS MIHAI  noris.popa8b
26  ROTARU VLAD NICOLAE  vlad.rotaru8b
27  SĂLIȘTEAN SONIA ANDREEA  sonia.salistean8b
28  SCHIAU ALECSIA IOANA  alecsia.schiau8b
29  TABAL NORA JIHANE  nora.tabal8b
30  VESA ANAMARIA  anamaria.vesa8b
31  VOINA GEORGE PETRU  george.voina8b
32  VULC ANDREI NECTARIE  andrei.vulc8b
33  VUȘCAN BOGDAN DORIAN  bogdan.vuscan8b

 

Orarul clasei 8B

 Luni Mari Miercuri Joi Vineri
8,00

Matematica
Lorintz Liliana
A03
Matematica
Lorintz Liliana
A03
Religie
Fantana Ana
A03
Educatie plastica
Zurman Camelia
A03
Romana
Vesa Nadia
A03
9,00

Chimie
Popa Dina
A03
Germana
Suciu Roxana
A03
Fizica
Mihu Rodica
A03
Matematica
Lorintz Liliana
A03
Romana
Vesa Nadia
A03
10,00

Educatie ec-fina
Oprita Ioana
A03
Informatica
Lebada Monica
I03
Matematica
Lorintz Liliana
A03
Engleza
Obreja Adriana
A03
Geografie
Bulbucan Mioara
A03
11,00

Fizica
Mihu Rodica
A03
Geografie
Bulbucan Mioara
A03
Romana
Vesa Nadia
A03
Istorie
Damian Elena
A03
Matematica
Lorintz Liliana
A03
12,00

Educatie tehnologica
Heutschi Cornelia
A03
Dirigentie
Lorintz Liliana
A03
Chimie
Popa Dina
A03
Romana
Vesa Nadia
A03
Istorie
Damian Elena
A03
13,00

Germana
Suciu Roxana
A03
Engleza
Obreja Adriana
A03
Educatie muzicala
Muntean Madalina
A03
Educatie fizica
Candrea Cristina
S01
Biologie
Draghita Marcela
A03
14,00







Educatie fizica
Candrea Cristina
S01


MECTS  |   ISJ Alba  |   CCD Alba  |   Primăria Sebeș Design by MDM Soft 2012.

Site optimizat pentru Mozila Firefox, Google Chrome și Internet Explorer 9.