Informatii despre proba de limba engleză pentru admiterea în clasa a 9-a la profilul bilingv                           Rezultatele elevilor CNLB la faza judeteana a Olimpiadelor scolare, 2021 - 2022                           Proiect special destinat elevilor, susținut de Asociația Părinților Elevilor de la CNLB(3,5% - Formular 230)                           Informatii cu privire la cererile de transfer intersemestrial al elevilor                           INFORMAȚII ÎNCEPUT DE AN ȘCOLAR 2021-2022                           Precizari ore de Religie                           

Componența claselor în anul școlar 2021 - 2022 la CNLB Sebeș

Clasa 8 A

Nr. crt.NUME ȘI PRENUMEUtilizator catalog
1  ANGHEL SARA-AINOHA  sara.anghel8a
2  BÂRSAN SEBASTIAN IOAN  sebastian.barsan8a
3  BERA RAREȘ  rares.bera8a
4  BORZA IOAN MIHAI  ioan.borza8a
5  BUCUR RAREȘ  rares.bucur8a
6  CIUCUR ALEXANDRA IOANA  alexandra.ciucur8a
7  COMȘA DAVID  david.comsa8a
8  COMȘA NATALIA  natalia.comsa8a
9  DAMIAN NATALIA  natalia.damian8a
10  DRĂGAN BEATRICE MARIA  beatrice.dragan8a
11  DUCA DANIEL ARTURO  daniel.duca8a
12  GHIȚESCU BOGDAN  bogdan.ghitescu8a
13  GROSU ADRIANA  adriana.grosu8a
14  IFTIME–PAULESCU ALESSIA MARIA  alessia.iftime8a
15  ILIE ANDREEA IOANA  andreea.ilie8a
16  ILIE ANDREI NICOLAE  andrei.ilie8a
17  IONESCU RIANA  riana.ionescu8a
18  LUPEAN ALEXANDRU  alexandru.lupean8a
19  MOGA ANDREI GEORGE  andrei.moga8a
20  MUNTEAN LUCAS ANDREI  lucas.muntean8a
21  NANDREA IADIRA NICOLA  iadira.nandrea8a
22  OBREJA FILIP CONSTANTIN  filip.obreja8a
23  PAȘTIU CRISTIAN ȘTEFAN  cristian.pastiu8a
24  PELIGRAD RAREȘ IONUȚ  rares.peligrad8a
25  PIȚU ROBERT IOAN  robert.pitu8a
26  POPESCU NAOMI SOFIA  naomi.popescu8a
27  RAHOVEAN IOANA ALESIA  ioana.rahovean8a
28  RĂȘINARIU CARMEN DENISA  carmen.rasinariu8a
29  STANCIU ANASTASIA  anastasia.stanciu8a
30  ȘTEF MARIA ADELINA  maria.stef8a
31  ȘTEF RADU IOAN  radu.stef8a
32  ȘTEFAN ANDRADA GEORGIANA  andrada.stefan8a
33  TĂRTĂREANU ȘTEFAN  stefan.tartareanu8a
34  TUREAN VLAD LUCIAN  vlad.turean8a
35  VINTILĂ–MUNTEAN YANNIS IOAN  yannis.vintila8a

 

Orarul clasei 8A

 Luni Mari Miercuri Joi Vineri
8,00

Romana
Vesa Nadia
A01
Religie
Fantana Ana
A01
Istorie
Damian Elena
A01
Matematica
Lorintz Liliana
A01
Matematica
Lorintz Liliana
A01
9,00

Matematica
Lorintz Liliana
A01
Matematica
Lorintz Liliana
A01
Romana
Vesa Nadia
A01
Fizica
Mihu Rodica
A01
Fizica
Mihu Rodica
A01
10,00

Geografie
Bulbucan Mioara
A01
Romana
Vesa Nadia
A01
Geografie
Bulbucan Mioara
A01
Informatica
Dragus Daniela
I03
Romana
Vesa Nadia
A01
11,00

Educatie ec-fina
Oprita Ioana
A01
Engleza
Mihetiu Mihaela
A01
Matematica
Lorintz Liliana
A01
Engleza
Mihetiu Mihaela
A01
Germana
Elekes Dana
A01
12,00

Biologie
Draghita Marcela
A01
Germana
Elekes Dana
A01
Educatie plastica
Zurman Camelia
A01
Educatie muzicala
Muntean Madalina
A01
Chimie
Mihu Rodica
A01
13,00

Educatie tehnologica
Heutschi Cornelia
A01
Educatie fizica
Candrea Cristina
S01
Chimie
Mihu Rodica
A01
Dirigentie
Mihu Rodica
A01
Istorie
Damian Elena
A01
14,00



Educatie fizica
Candrea Cristina
S01






MECTS  |   ISJ Alba  |   CCD Alba  |   Primăria Sebeș Design by MDM Soft 2012.

Site optimizat pentru Mozila Firefox, Google Chrome și Internet Explorer 9.