Informații despre noul proiect Erasmus+, adresate elevilor de clasa a X-a si a XI-a, profil matematică-informatică                           Platforma națională de informare cu privire la vaccinul anti-COVID19                           Anunț angajare muncitor calificat                           Precizări referitoare la proba scrisă din cadrul concursului pentru postul de administrator de patrimoniu                           Anunt angajare administrator patrimoniu                           Anunt angajare ingrijitor curatenie                           Anunt concurs angajare ingrijitor curatenie la CNLB. Pentru informatii, click aici.                           INFORMAȚII NOI ÎNCEPUT DE AN ȘCOLAR 2020-2021. Click aici.                           Precizari ore de Religie                           

Componența claselor în anul școlar 2020 - 2021 la CNLB Sebeș

Clasa 12 G

Nr. crt.NUME ȘI PRENUMEUtilizator catalog
1  ACHIMESCU CRISTIAN  cristian.achimescu12g
2  BODEA DRAGOȘ PAUL  dragos.bodea12g
3  BOGDAN GEORGIANA  georgiana.bogdan12g
4  BOGDAN MIRIAM  miriam.bogdan12g
5  BOGDAN STANCA  stanca.bogdan12g
6  BOTIZAN DAVID  david.botizan12g
7  COTÎRLEA IOANA DANIELA  ioana.cotirlea12g
8  CRĂCIUN LUCIAN IOAN  lucian.craciun12g
9  CRĂCIUN RADU LUCIAN  radu.craciun12g
10  DUMITRU RAUL ANDREI  raul.dumitru12g
11  FLOREA FABIAN  fabian.florea12g
12  FURDUI COSMIN  cosmin.furdui12g
13  GIURA DAN MARIAN  dan.giura12g
14  GROSU ROXANA IOANA  roxana.grosu12g
15  IONIȚĂ DANIEL CAROL  daniel.ionita12g
16  JINAR PAVEL  pavel.jinar12g
17  KLETT TABITA  tabita.klett12g
18  LĂNCRĂNJAN BEATRICE ANAMARIA  beatrice.lancranjan12g
19  LASCU EMANUELA  emanuela.lascu12g
20  MILOSTEANU ANDRA ADINA  andra.milosteanu12g
21  MOGA DANIEL ANGELO  daniel.moga12g
22  MOLDOVAN ALEXANDRU MIHAI  alexandru.moldovan12g
23  MURATORE ANDRA IOANA  andra.muratore12g
24  NEGREA AUREL DARIUS  aurel.negrea12g
25  OPRIŞ IULIA GABRIELA  iulia.opris12g
26  PÎRLOGEANCA RUXANDRA ALEXANDRA  ruxandra.pirlogeanca12g
27  SANFIR ANA MARIA  ana.sanfir12g
28  URLUEALĂ VLAD NICOLAE  vlad.urlueala12g
29  VASILE VALENTIN  valentin.vasile12g

 

Orarul clasei 12G

 Luni Mari Miercuri Joi Vineri
8,00

Romana
But Georgeta
A05
Istorie
Dumitras Dan
A05
Engleza
Corfita George Andrei
A05
Engleza
Corfita George Andrei
A05
TIC
Suciu Gheorghe
A05
9,00

Romana
But Georgeta
A05
Istorie
Dumitras Dan
A05
Istorie
Dumitras Dan
A05
Engleza
Corfita George Andrei
A05
Geografie
Stef Vasile
A05
10,00

Studii sociale
Stefan Ileana
A05
Educatie fizica
Gafton Paul
A05
Istorie
Dumitras Dan
A05
TIC
Suciu Gheorghe
A05
Religie
Petru Valentin
A05
11,00

Studii sociale
Stefan Ileana
A05
Educatie fizica
Gafton Paul
A05
Romana
But Georgeta
A05
Filosofie
Diosan Alexandru
A05
Educatie artistica
Zurman Camelia
A05
12,00

Matematica
Todescu Irina
A05
Germ;Germ;Germ;Fran;
ElDa;MuAd;MuAn;ToCo;
A27;A02;A05;/AA;
Romana
But Georgeta
A05
Filosofie
Diosan Alexandru
A05
Filosofie
Diosan Alexandru
A05
13,00

Matematica
Todescu Irina
A05
Germ;Germ;Germ;Fran;
ElDa;MuAd;MuAn;ToCo;
A27;A02;A05;/AA;


Geografie
Stef Vasile
A05


14,00

Dirigentie
Stefan Ileana
A05








MECTS  |   ISJ Alba  |   CCD Alba  |   Primăria Sebeș Design by MDM Soft 2012.

Site optimizat pentru Mozila Firefox, Google Chrome și Internet Explorer 9.