Informații despre noul proiect Erasmus+, adresate elevilor de clasa a X-a si a XI-a, profil matematică-informatică                           Platforma națională de informare cu privire la vaccinul anti-COVID19                           Anunț angajare muncitor calificat                           Precizări referitoare la proba scrisă din cadrul concursului pentru postul de administrator de patrimoniu                           Anunt angajare administrator patrimoniu                           Anunt angajare ingrijitor curatenie                           Anunt concurs angajare ingrijitor curatenie la CNLB. Pentru informatii, click aici.                           INFORMAȚII NOI ÎNCEPUT DE AN ȘCOLAR 2020-2021. Click aici.                           Precizari ore de Religie                           

Componența claselor în anul școlar 2020 - 2021 la CNLB Sebeș

Clasa 12 C

Nr. crt.NUME ȘI PRENUMEUtilizator catalog
1  BĂDILĂ MIHAI  mihai.badila12c
2  CÂRCOANĂ ALEXANDRU-IOAN  alexandru.carcoana12c
3  CĂTA DANIELA  daniela.cata12c
4  CIOCA VASILE-SILVIU  vasile.cioca12c
5  CRĂCIUN RALUCA ANA  raluca.craciun12c
6  CRISTEA ALEXANDRA MARIA  alexandra.cristea12c
7  CUTEAN MIHAELA ANA  mihaela.cutean12c
8  DRAGOMIR ŞERBAN-MIHAI  serban.dragomir12c
9  DREGHICIU MARIA ALEXANDRA  maria.dreghiciu12c
10  DURCĂU MONICA  monica.durcau12c
11  DUVLEA DIANA NICOLETA  diana.duvlea12c
12  FĂRCAŞIU MARIA-RUXANDRA  maria.farcasiu12c
13  GHIBESCU PERSIDA ANDREEA  persida.ghibescu12c
14  GOIA TEODORA MARIA  teodora.goia12c
15  JURJU ŞTEFANIA  stefania.jurju12c
16  LAZĂR DELIA-MARIA  delia.lazar12c
17  LUCA-ILIE ANDREI  andrei.luca12c
18  MĂRIUŢĂ DIANA-MIRUNA-IOANA  diana.mariuta12c
19  MUNTEAN GEORGIANA NICOLETA  georgiana.muntean12c
20  ONIȚA DENISA-IOANA  denisa.onita12c
21  PETRUŞEL MARIUS NICOLAE  marius.petrusel12c
22  RADU IONELA MARIA  ionela.radu12c
23  REISNAOR CĂLIN-ŞERBAN  calin.reisnaor12c
24  SALĂU RAUL-IOAN  raul.salau12c
25  ȘANDRU ANDREI  andrei.sandru12c
26  ȘANDRU MARIA  maria.sandru12c
27  SITA DENISA-MARIA  denisa.sita12c
28  SPĂTĂCEAN OANA-TEODORA  oana.spatacean12c
29  VLAD GIULIA  giulia.vlad12c

 

Orarul clasei 12C

 Luni Mari Miercuri Joi Vineri
8,00

Chimie
Popa Dina
A02
Romana
Vesa Nadia
A02
Biologie
Stefan Diana
A02
Romana
Vesa Nadia
A02
Filosofie
Diosan Alexandru
A02
9,00

Chimie
Popa Dina
A02
Romana
Vesa Nadia
A02
Biologie
Stefan Diana
A02
Romana
Vesa Nadia
A02
Educatie fizica
Oprita Ionut
A02
10,00

TIC
Muntean Marius
A02
Matematica
Hodor Maria
A02
Biologie
Stefan Diana
A02
Matematica
Hodor Maria
A02
Educatie fizica
Oprita Ionut
A02
11,00

Istorie
Stefan Lucian
A02
Matematica
Hodor Maria
A02
Fizica
Decean Gabriel
A02
Matematica
Hodor Maria
A02
Geografie
Stef Vasile
A02
12,00

Fizica
Decean Gabriel
A02
Germ;Germ;Germ;Fran;
ElDa;MuAd;MuAn;ToCo;
A27;A02;A05;/AA;
Engleza
Corfita George Andrei
A02
Chimie
Popa Dina
A02
Religie
Petru Valentin
A02
13,00

Fizica
Decean Gabriel
A02
Germ;Germ;Germ;Fran;
ElDa;MuAd;MuAn;ToCo;
A27;A02;A05;/AA;
Engleza
Corfita George Andrei
A02




14,00





Dirigentie
Petru Valentin
A02




MECTS  |   ISJ Alba  |   CCD Alba  |   Primăria Sebeș Design by MDM Soft 2012.

Site optimizat pentru Mozila Firefox, Google Chrome și Internet Explorer 9.