Informații despre noul proiect Erasmus+, adresate elevilor de clasa a X-a si a XI-a, profil matematică-informatică                           Platforma națională de informare cu privire la vaccinul anti-COVID19                           Anunț angajare muncitor calificat                           Precizări referitoare la proba scrisă din cadrul concursului pentru postul de administrator de patrimoniu                           Anunt angajare administrator patrimoniu                           Anunt angajare ingrijitor curatenie                           Anunt concurs angajare ingrijitor curatenie la CNLB. Pentru informatii, click aici.                           INFORMAȚII NOI ÎNCEPUT DE AN ȘCOLAR 2020-2021. Click aici.                           Precizari ore de Religie                           

Componența claselor în anul școlar 2020 - 2021 la CNLB Sebeș

Clasa 8 A

Nr. crt.NUME ȘI PRENUMEUtilizator catalog
1  AVĂDĂNI ANTONIA-MARIA  antonia.avadani8a
2  AVRAM DACIAN-FLORIN  dacian.avram8a
3  BĂDILĂ RĂZVAN-LUCIAN  razvan.badila8a
4  BARABAȘ DAVID-IOAN  david.barabas8a
5  BARB MARIA-GEORGIANA  maria.barb8a
6  BOGDAN SONIA-MARIA  sonia.bogdan8a
7  COSTEA LUANA  luana.costea8a
8  DĂIAN VERONICA-MARIA  veronica.daian8a
9  DĂNCILĂ ALECSANDRA-RAMONA  alecsandra.dancila8a
10  DAVID ȘERBAN-NICOLAE  serban.david8a
11  FRĂȚILESCU GABRIEL  gabriel.fratilescu8a
12  GHIBU LUCIAN-ILIE  lucian.ghibu8a
13  ISPAS CRISTIAN-GEORGE  cristian.ispas8a
14  LAZĂR GIULIA-MARIA  giulia.lazar8a
15  LUNCAN MARKUS-EDUARD  markus.luncan8a
16  LUPEA FLAVIA GIORGIA  flavia.lupea8a
17  MARIAN VLAD-IOAN  vlad.marian8a
18  OPRIȚA VLAD-IOAN  vlad.oprita8a
19  PETRAȘCU DIANA-IOANA  diana.petrascu8a
20  POLOȘAN DACIAN-IOAN  dacian.polosan8a
21  PUIA DENISA LAURA  denisa.puia8a
22  RAD OANA-MELISA  oana.rad8a
23  RÂȘNIȚĂ BIANCA-ANDREEA  bianca.rasnita8a
24  RĂULEA ANDRA-MARIA  andra.raulea8a
25  SĂLIȘTEAN ALEX-ALIN  alex.salistean8a
26  SORA ANDREEA  andreea.sora8a
27  STANCIU DACIANA-MARIA  daciana.stanciu8a
28  SURDEA LUCA-SIAN  luca.surdea8a
29  ȚÎRCU IANI-ALEXANDRU  iani.tircu8a
30  VASIU LARISA-MARIA  larisa.vasiu8a

 

Orarul clasei 8A

 Luni Mari Miercuri Joi Vineri
8,00

Matematica
Mihu Anca
A11
Romana
Obreja Adriana
A11
Matematica
Mihu Anca
A11
Germana
Mucenicu Adina
A11
Istorie
Damian Elena
A11
9,00

Matematica
Mihu Anca
A11
Romana
Obreja Adriana
A11
Matematica
Mihu Anca
A11
Germana
Mucenicu Adina
A11
Istorie
Damian Elena
A11
10,00

Geografie
Bulbucan Mioara
A11
Engleza
Radiciu Anamaria
A11
Educatie tehnologica
Heutschi Cornelia
A11
Matematica
Mihu Anca
A11
Romana
Obreja Adriana
A11
11,00

Geografie
Bulbucan Mioara
A11
Engleza
Radiciu Anamaria
A11
Educatie ec-fina
Oprita Ioana
A11
Chimie
Boca Maria
A11
Romana
Obreja Adriana
A11
12,00

Informatica
Dragus Daniela
A11
Fizica
Mihu Rodica
A11
Religie
Fantana Ana
A11
Chimie
Boca Maria
A11
Educatie plastica
Zurman Camelia
A11
13,00

Dirigentie
Candrea Cristina
A11
Fizica
Mihu Rodica
A11
Biologie
Stefan Diana
A11
Educatie fizica
Candrea Cristina
A11
Educatie muzicala
Muntean Madalina
A11
14,00







Educatie fizica
Candrea Cristina
A11


MECTS  |   ISJ Alba  |   CCD Alba  |   Primăria Sebeș Design by MDM Soft 2012.

Site optimizat pentru Mozila Firefox, Google Chrome și Internet Explorer 9.